۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر
English
صفحه اصلی
1402/03/06 ضرورت توجه به زمان و زبان مناسب در اقناع سازی افکار عمومی
ضرورت توجه به زمان و زبان مناسب در اقناع سازی افکار عمومی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سربیشه؛ محمود مقامی با تأکید بر این مطلب در نخستین گردهمایی روابط عمومی ها و رابطین خبر دستگاه های اجرایی شهرستان سربیشه ضمن عرض تبریک هفته روابط عمومی و ابلاغ خداقوت و سلام استاندار خراسان جنوبی، خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمن به صورت لحظه ای در حال بمباران اطلاعاتی است، آن چه می تواند به اقناع افکار عمومی کمک کند، ارائه اطلاعات هوشمندانه و متعهدانه در زمان درست است.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی تمام عیار رسانه ای که با استفاده از امپراتوری رسانه ای دشمن، علیه نظام شکل گرفته، تصریح کرد: جریان رسانه ای غرب در حال نسخه پیچی برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

مشاور استاندار با بیان اینکه هم اکنون زمین بازی، زمین جنگی است که نیازمند اشراف اطلاعاتی و رصد اطلاعاتی لحظه به لحظه می باشد، افزود: اگر رصد لحظه ای نباشد ما جانبازان و شهیدان زیادی خواهیم داد.

مقامی با تأکید بر اینکه در همین عمر کوتاه دولت سیزدهم اتفاقات مبارکی صورت گرفته، افزود: فعال شدن بیش از پیش حوزه رسانه ای دستگاه های اجرایی در راستای جهادتبیین و انعکاس دستاوردهای دولت در زمینه های دوبانده سازی محور های مواصلاتی، گازرسانی به کلیه روستاها، ایجاد پروژه های زیرساختی، تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام و... در استان، مورد انتظار است.

وی با طرح این سؤال که آیا مردم این خدمات را لمس کرده اند و حس شیرین خدمات دولت سیزدهم راذچشیده اند؟ادامه داد: جواب این سؤال را باید در دامنه حوزه اطلاع رسانی خودمان ببینیم.

به گفته وی؛ اگر مردم خدمات دولت را احساس نمی کنند به خاطر این است که نوع روایتگری ما هوشمندانه نیست و ما نتوانسته ایم درست و بموقع از بسترهای رسانه ای در راستای انعکاس دستاوردها و اقدامات استفاده کنیم.

تعداد بازدید: 118
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal