۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن
English
صفحه اصلی
پيام فرماندار
درسالي كه به فرمايش مقام معظم رهبري (مدظله العالي) به عنوان سال دولت وملت، همدلي و همزباني نامگذاري شده است بايد از اين فرصت بهره گرفته و بيش از پيش آنرا سرلوحه كار خود قرار دهيم. معظم له مي فرمايند: «همه‌ي آحاد ملت و به‌خصوص مسئولين كشور بايد نعمت وحدت و همدلي را كه خداي متعال آن را به ما ارزاني داشته براي خود حفظ كنند و آن را به خطر نيندازند، تدبير مسئولان در هر برهه‌اي از زمان در دوران جمهوري اسلامي، بايد اين باشد؛ كارها با تدبير، با برنامه‌ريزي، با ملاحظه‌ي همه‌ي ظرايف و دقايق در اختيار مردم گذاشته بشود؛ آن ‌وقت كارها پيش خواهد رفت وشكل‌گيري و تقويت اعتماد متقابل بين ملت و دولت تحقق خواهد يافت.))
پذيرش جايگاه والاي ملت و توانايي‌هاي عظيم آن و استفاده از اين نيروي عظيم در مسير پيشرفت كشور و حل مشكلات از جمله مسائل مهمي است كه در اين بين جريان‌هاي سياسي و شخصيت‌هاي متنفذ نيز وظيفه‌ي كمك به دولت را برعهده دارند. دولت محترم تمام تلاش خود در زمينه افزايش اين همدلي و اتحاد ملي را از زمان روي كار آمدن خود به رغم پابرجا بودن بسياري از موانع و مشكلات پيش روي مردم و كشور انجام داده و با بهره گيري از دو عنصر اساسي تدبير و اميد؛ دولت و ملت را همپيوند و همزبان ساخته زيرا روندها در كشور رو به جلو، سازنده و اميد بخش است. پس از يك دهه ستيزش بي حاصل با قدرت هاي جهاني و بن بست گفت وگوهاي هسته اي براي حل و فصل اختلاف هاي فراينده ي ايران و غرب، چشم اندازهاي كسب توافق نهايي و فرو ريختن باقي مانده ي حصار بلند تحريم ها پديدار شده است؛ رويدادي كه به واسطه ي تلاش هاي بي وقفه ي كارگزاران سياست خارجي دولت يازدهم مي تواند ضمن رفع يكي از مهمترين دغدغه ها و نگراني هاي مردم و چالش هاي پيش روي كشور، دستاوردي بي نظير را براي نظام جمهوري اسلامي ايران به ثبت برساند.
در عرصه ي داخلي نيزآنچه درسال جاري مهم است برگزاري دو واقعه مهم انتخابات مجلس شوراي اسلامي وخبرگان رهبري مي باشد. اميد است با همدلي بيشتر زمينه انتخاباتي پرشور را ايجاد نموده و رهنمودهاي مقام معظم رهبري و رئيس جمهور محترم در حق الناس بودن آرا مردم براي افزايش اعتماد و شفاف سازي و نيز پويايي فضاي سياسي كشور را فراهم سازيم تا در سايه ساير تلاشهاي سياسي و اقتصادي دولتمردان محترم گامهاي موثرتري در رفع تنگناهاي سياسي و اقتصادي برداريم.
تاریخ به روز رسانی: 1394/07/29
تعداد بازدید: 2397
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal