۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
English
صفحه اصلی
پيام فرماندار
پیام فرماندار شهرستان سربیشه به مناسب نوروز باستانی
امید است بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری شده است ، با اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم و رفع موانع تولید و اشتغال انشالله در عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشیم .
«بسم الله الرحمن الرحیم»
«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»
السلام علیک یا موسی بن جعفر ایها الکاظم علیه السلام
بهار جلوه ای باشکوه از رحمت خداوند در جهان هستی است و فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.
نوروز، مظهر احیای دوباره طبیعت، فرصت مناسبی است عهد و پیمان ببندیم که لحظه ای از تلاش و کوشش برای رسیدن به شهرستانی آباد و توسعه یافته، تحقق زندگی شایسته تر توام با معنویت، آرامش، امید و نشاط دست برنداریم و در راستای نیل به اهداف و رسالت خطیرمان که همان توسعه متوازن شهرستان است گام برداریم.
روزهای پایانی سال 98 از روزهای کم‌نظیر تجربه‌شده‌ی تاریخ بشریت‌ است، روزهایی که تاریخ، رنج رازآلود و بیم‌ناکی شبح بیماری این‌چنین دلهره زا و جهانگیر را به یاد ندارد. روزهایی که ثبت شد همه‌ی ما در شهرستان سربیشه در کنار هم با این چالش، دست در دست هم به مهر و با جان‌فشانی پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌ها و تلاش کلیه مسئولین ،ادارات و نهادها متحد مبارزه کردیم؛ این‌گونه است که سر تعظیم به آستان حضرت دوست می‌ساییم که یاری داد سال 98 را با همه‌ی فرازوفرودش با همدلی و همبستگی بگذرانیم.
نیک آگاهیم رنج جدل با بیماری کرونا، کام و جشن نوروز باستانی سال 1399 شمسی ما را تلخ کرده، ولی همواره امید ما را به فردای بهتر نوید می‌دهد و این وعده راستین پروردگار است که «با دشواری آسانی است»؛ چنان که حضرت حافظ هم ما را مژده می‌دهد «ایام غم نخواهد ماند».
امید است بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری شده است ، با اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم و رفع موانع تولید و اشتغال انشالله در عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشیم .
اینجانب ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی ،شادکامی و بهروزی همه ایرانیان به ویژه مردم فهیم شهرستان سربیشه رجا واثق دارم با وحدت و همدلی، همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های امام راحل،مقام معظم رهبری مدظله العالی و دولت"تدبیر و امید" و همچنین رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از دید و بازدید و ماندن در منازل زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع و این بیماری را شکست دهیم و همچنین با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به زندگی توأم با معنویت،آرامش،امید و دستیابی به کمال،لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
 
محمد محمدی
فرماندار شهرستان سربیشه
تاریخ به روز رسانی: 1399/09/26
تعداد بازدید: 10131
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal