۱۳۹۹ جمعه ۲۲ فروردين
English
صفحه اصلی
1398/12/01 رئیس ستاد انتخابات شهرستان، رئیس هیات اجرایی انتخابات و فرماندار شهرستان  سربیشه در پیامی از آحاد مختلف مردم برای شرکت در انتخابات دوم اسفندماه 98مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان، رئیس هیات اجرایی انتخابات و فرماندار شهرستان سربیشه در پیامی از آحاد مختلف مردم برای شرکت در انتخابات دوم اسفندماه 98مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان، رئیس هیات اجرایی انتخابات و فرماندار شهرستان  سربیشه در پیامی از آحاد مختلف مردم برای شرکت در انتخابات دوم اسفندماه 98مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سربیشه متن پیام محمد محمدی به شرح زیر است:

دوم اســفندماه 98 موعد برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شــورای اسلامی و میعادگاه دیگری برای حضور مردم در صحنه سیاسی - اجتماعی کشور و نمایش اقتدار ملت ایران اســت.

مقوله انتخابات در ایران اسلامی که برگرفته از نظام جمهوری مبتنی بر شیوه دموکراسی و آرای مردم است و مردم در شکل‌گیری ارکان حکومت نقش عمده را ایفا می‌کنند، از اهمیت زیادی برخوردار است.

بی شک برگزاری انتخابات باشکوه و حضور گسترده اقشار مختلف از مصداق های حضور بهنگام، یک جهاد و جشن ملی مردم برای دخالت در سرنوشت کشورشان است.

این حضور و یکپارچگی نشان دهنده صفوف متحد ایرانیان،  افزایش وحدت و امنیت ملی و جلوه‌های زیبا و ماندگار را به نمایش خواهد گذاشت.

اینجانب ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در انتخابات دوم اسفندماه، بی شک مشارکت اقشار مختلف مردم شریف، ‌آگاه، بصیر وهوشیار شهرستان باری دیگر حماسه ماندگار سیاسی خلق خواهد کرد و به افتخارات نظام مقدس اسلامی خواهند افزود.

عزت و سربلندی و توفیقات روز افزون مردم شریف شهرستان سربیشه را از درگاه خداوندگار خواستارم.
 
 
تعداد بازدید: 251
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal