۱۴۰۲ يکشنبه ۱۴ خرداد
English
صفحه اصلی
1401/02/24 بررسی آخرین وضعیت بازار در شورای معاونین استانداری
بررسی آخرین وضعیت بازار در شورای معاونین استانداری
با حضور استاندار خراسان‌جنوبی صورت گرفت؛
بررسی آخرین وضعیت بازار در شورای معاونین استانداری
با حضور استاندار خراسان‌جنوبی، آخرین وضعیت بازار در شورای معاونین استانداری بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت در این جلسه ضمن تأکید بر اهتمام همه حوزه ها بر تأمین اقلام اساسی خاطرنشان کرد: با توجه به این که در ذخیره سازی کالاهای اساسی هیچ مشکلی در استان نداریم، مردم نباید در تأمین نیازهای خود دغدغه‌ای داشته باشند.
وی با اشاره به این که خراسان جنوبی در تولید مرغ و تخم مرغ پیشرو می باشد، تصریح نمود: باید به گونه ای اقدام کنیم که بتوانیم تولیدات مازاد بر نیاز استان را به دیگر مناطق ارسال کنیم.
به گفته وی؛ از آن جایی که بخشی از نیاز استان هایی همچون سیستان و بلوچستان از محل تولیدات خراسان جنوبی تأمین می شده، در شرایط فعلی هم با توجه به اجرای طرح مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها، نباید معطل بمانند.
استاندار به اعتراضات برخی مردم به قطع یارانه ها اشاره کرد و متذکر شد: با عنایت به گلایه برخی افراد مبنی بر در دسترس نبودن سایت، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مکلف است مکاتبات و پیگیری های لازم به منظور رفع اختلال سایت را انجام دهد.
قناعت تأکید کرد: باید شرایط به گونه ای مهیا شود که مردم در فرصت تعیین شده، اعتراض خود را ثبت نمایند.
شایان ذکر است؛ این جلسه که با حضور معاونین و مدیرکل حوزه استاندار، مدیر روابط عمومی استانداری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، هر کدام از حاضرین به ارائه گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته برای مدیریت بازار در حوزه کاری خود پرداختند.
تعداد بازدید: 441
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal