۱۴۰۲ جمعه ۴ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/12/27 اطلاع رسانی دقیق دستاورد ها یکی از عوامل اصلی تحقق جهاد تبیین است
اطلاع رسانی دقیق دستاورد ها یکی از عوامل اصلی تحقق جهاد تبیین است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سربیشه، روح اله نوری در جلسه شورای اداری موضوع اطلاع رسانی دقیق و شفاف را بسیار مهم دانست و گفت: باید از تمامی ظرفیت‌های رسانه‌ای شهرستان به بهترین شکل ممکن در راستای جهاد تبیین استفاده کرد.

وی ادامه داد: عدم اطلاع رسانی اقدامات انجام شده حلقه مفقوده و از جمله ضعف‌ها و مشکلات بوده و نیاز است دستاوردهای دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در جامعه اطلاع رسانی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سربیشه به راه اندازی شورای اطلاع رسانی شهرستان اشاره کرد و گفت: تخصصی شدن پاسخ گویی مدیران به خبرگزاری‌ها و تهیه خبر بر اساس نیاز و رفع مشکلات جامعه باید در دستور کار قرار گیرد.

نوری در کنار مردم بودن را اولویت اصلی دولت سیزدهم دانست و افزود: این راهبرد اساسی تولید امنیت و در نهایت تولید ثروت می‌کند بنابراین تمامی مدیران و مسئولان نهادهای اجرایی در شهرستان باید در هر شرایط کنار مردم باشند و برای حل مشکلات و چالش‌های موجود برنامه‌ریزی داشته باشند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی ها در ادارات از جایگاه ویزه برخوردار هستند، گفت: تقویت جایگاه شورای اطلاع‌رسانی با استفاده از ظرفیت‌های مختلف رسانه‌ای و روابط عمومی های فعال ادارات در شهرستان، مهمترین اولویت شورای اطلاع‌رسانی شهرستان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سربیشه به ارزیابی ادارات توسط روابط عمومی های فعال و اطلاع رسانی دقیق و به موقع اشاره کرد و افزود: روابط عمومی ها نباید نسبت به شرایط کشور و ارزش های اسلامی و انقلابی منفعل عمل کنند و میدان نقش آفرینی امروز برای روابط عمومی ها جهاد تبیین است و در این خصوص ارزیابی انجام‌می شود.

نوری میز خدمت را فرصتی برای پاسخگویی چهره به چهره و بی واسطه به مطالبات مردم دانست و اظهار داشت: میز خدمت باعث دیدار چهره به چهره، پاسخگویی بی واسطه و دسترسی آسان اقشار مختلف مردم به مسوولان شده و موجب تسریع در رفع مشکلات و گره گشایی از مشکلات مردم می شود.

وی به مصوبات شورای تامین اشاره کرد و گفت: هر گونه پهپاد و ریز پرنده برای انجام خدمات اعم از کشاورزی، نقشه برداری و... نیازمند دریافت مجوز است و هر گونه تخلف از سوی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی پیگیری و به مراجع قضایی گزارش داده می شود.

وی با تاکید بر اینکه تخلف ریزپرنده‌ها در آسمان قابل اغماض و چشم پوشی نیست، افزود: علاقمندان به این حوزه از پرواز دستگاه بدون مجوز خودداری کنند و هر دستگاهی که نیازمند استفاده از پهباد و ریز پرنده باشد باید درخواست خود را یک هفته جلوتر به شورای تامین شهرستان بدهد.

تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal