۱۴۰۲ جمعه ۴ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/12/27 داشتن تفکر و روحیه جهادی لازمه رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی
داشتن تفکر و روحیه جهادی لازمه رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سربیشه، محمدرضا لکزایی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سربیشه در سال 1401 ضمن تاکید بر تکریم به ارباب رجوع، اظهار داشت: تمام مدیران شهرستانی باید در امر پاسخگویی به ارباب رجوع و نحوه حل مشکلات تلاش کنند تا شهروندان برای حل مشکلات خود نیاز به مراجعه به فرمانداری نداشته باشند.

لکزایی با اشاره به اینکه مسولان باید خادم مردم بودن را در عمل ثابت کنند، گفت: ترک فعل و سهل انگاری در انجام وظیفه سازمانی قابل قبول نیست و از نظر قانونی نیز برای مدیران مسوولیت دارد.

وی با اشاره به وجود ظرفیت های بزرگ در حوزه های مختلف در شهرستان، افزود: با برنامه ریزی و تلاش مدیران می توانیم در حوزه های کشاورزی ,دامداری،گردشگری و معادن موجبات توسعه ورشد شهرستان را فراهم کرد.

مقام عالی دولت در شهرستان سربیشه با اشاره به ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، گفت: دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر باید امکانات لازم را برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی در سربیشه فراهم کنند.

لکزایی با بیان اینکه هیچ مدیری در ایام نوروز حق استفاده از مرخصی را ندارد، گفت: اگر فوریتی برای مدیر یک دستگاه اجرایی پیش آمد باید با فرمانداری هماهنگی لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد: همه توان برای برقراری شادی و نشاط مردم در ایام نوروز و از طرفی بهره گیری از فرصت معنوی ماه مبارک رمضان باید پای کار باشد و همه دستگاه‌های شهرستان در این خصوص وظیفه دارند.

فرماندار سربیشه شعار دولت سیزدهم را دولت مردمی و ایران قوی عنوان کرد و گفت: مردم ایران وفاداری خود را به انقلاب اسلامی ثابت کرده‌اند و این انقلاب هم به پشتوانه‌ مردم به پیروزی رسید که با گذشت 43 سال از عمر خود، همچنان سیر تکاملی خود را طی می‌کند.

لکزایی با بیان اینکه در طول این مدت انقلاب اسلامی ایران با انواع تحریم‌ها، تهدیدها و فشارهای مختلف روبرو شده‌است، افزود: اکنون نیز دشمن فشار اقتصادی را در پیش گرفته ولی با عنایت الهی و حضور مردم در صحنه این مشکلات نیز برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: مردم انتظار دارند که حداقل حرف‌های آنان شنیده شود و در کنار آن باید به مشکلات مردم رسیدگی و حل شود.

فرماندار سربیشه انجام کارهای جهادی و بسیج وار در این شرایط سخت را بسیار با اهمیت دانست و افزود: همین کارهای جهادی در قالب جهاد سازندگی در اوایل انقلاب بود که مردم را امیدوار و روحیه می داد و انقلاب توانست 44 سال با وجود تمام سختی ها مقاومت کند.

لکزایی تقویت حرکت گروه های جهادی به سمت مناطق محروم و کمک به نیازمندان را تجدیدپیمان با آرمان های انقلاب دانست و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول این چهار دهه خدمات بسیار گسترده ای به مردم ارائه داده که باید اطلاع رسانی دقیق و درست انجام گیرد.

وی توجه به اعتبارات و دعوت از مدیران کل به شهرستان اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در جذب اعتبارات و همچنین حضور مدیران کل در شهرستان را در دستور کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد: سال گذشته برای ملت فراز و نشیب‌هایی داشت اما موفقیت‌های خوبی را هم در عرصه های مختلف داشتیم.

لازم به ذکر است در پایان جلسه شورای اداری از طرف خانواده شهدای شهرستان سربیشه از فرماندار این شهرستان به خاطر برگزاری مراسم باشکوه و خاص نکوداشت روز شهرستان تقدیر شد.

همچنین ارائه گزارش عملکرد توسط رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و ارائه نکات امنیتی و حفاظتی توسط سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان انجام شد.

لازم به ذکر است جلسه شورای اداری شهرستان در ابتدا با نام یک شهید آغاز و با توجه به تاکید فرماندار، مقرر شد در جلسه شورای اداری یک کتاب در راستای فرهنگ سازی مطالعه معرفی گردد.

این جلسه شورای اداری به نام سردار شهید جاوید الاثر محمد دهقاتی شروع و کتاب صعود چهل ساله هم معرفی شد.

تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal