۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر
English
صفحه اصلی
1402/06/01 نگاه به توان داخلی کشور از نگاه های ویژه دولت سیزدهم است
نگاه به توان داخلی کشور از نگاه های ویژه دولت سیزدهم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سربیشه، محمدرضا لکزایی در جلسه شورای اداری شهرستان سربیشه با گرامیداشت هفته دولت، گفت: شاخصه های رفتاری شهیدان رجایی و باهنر ساده زیستی، اخلاق گرایی، مدیریت در میدان و خدمت بی منت بود.

وی ادامه داد: ما نیز باید با الگوگیری از این دو شهید والامقام در همین مسیر گام برداریم و در ارائه خدمت بی منت به مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنیم.

فرماندار سربیشه با بیان اینکه اقدامات ارزنده ای در دولت سیزدهم در این دوسال انجام شده است، گفت: در دولت سیزدهم مباحث اقتصادی به خوبی مدیریت شد و در کنترل تورم اقدامات خوبی صورت گرفته است.

لکزایی با اشاره به اینکه با فعالیت های جهادی دولت، کشور به کارگاه عمرانی تبدیل شده است، افزود: دستگاه های اجرایی باید آثار اقتصادی برنامه‌های دولت را در هفته دولت به خوبی برای مردم تبیین کنند.

وی با بیان اینکه نگاه به ظرفیت های داخل کشور یکی از نگاه های ویژه دولت سیزدهم است، افزود: در دولت گذشته مشکلات مردم و جامعه را به لبخند زدن به دشمنان گره زده بودند که امروز با دیپلماسی دولت سیزدهم عزت ایران را می بینید.

فرماندار سربیشه جمهوریت و اسلامیت را از مهمترین ارکان مورد تاکید امام خمینی(ره) عنوان کرد و گفت: جمهوریت یعنی حضور تاثیرگذار در صحنه ها و حمایت از انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی با این دو بال توانسته بالندگی خود را به رخ جهانیان بکشاند.

لکزایی به درایت و تیزبینی رهبر معظم انقلاب در صحنه های مختلف اشاره کرد و افزود: امروز ما در عرصه های صنایع دفاعی به پیشرفت هایی دست پیدا کرده ایم که در جهان حرف برای گفتن داریم و در این عرصه از قدرت ها محسوب می شویم که همه این ها با نگاه بازدارندگی است.

وی تضریح کرد: 44 سال گذشته همواره مورد تهاجم دشمن بوده ولی به هیچ کشوری وابسته نبوده ایم ، همیشه بر پایه استقلال روی پای خود ایستاده ایم و دستاوردهای نظام قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.

* با فعالیت های جهادی دولت، کشور به کارگاه عمرانی تبدیل شده است

فرماندار سربیشه به قدرت ایران اسلامی در منطقه اشاره کرد و ادامه داد: حضور و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، نگاه به درون کشور، حضور مدیران کارآمد و جهادی، پیشرفت در حوزه نظامی و دفاعی و موقعیت جغرافیایی نشانه های مهم قدرت ایران است.

لکزایی به تبیین دستاوردهای دولت مردمی تأکید کرد و گفت: تمامی مدیران تلاش شود در این هفته تصویر واقعی از اقدامات و خدماتی که دولت سیزدهم در حوزه های مختلف انجام داده است، به جامعه منعکس شود چراکه کار جهادی و خالصانه مدیران سبب ایجاد امید و نشاط اجتماعی می شود.

وی انتقال آب از دریای عمان و خلیج فارس به استان، راه آهن استان و خط انتقال گاز از دشتک زابل به نهبندان را از پروژه های مهم استان در دولت سیزدهم عنوان کرد و افزود: انتقال آب از دریای عمان با 12 درصد پشرفت فیزیکی تا پایان سال 1405 در استان سیستان و بلوچستان کاملا به بهره برداری می رسد و نزدیک به 390 کیلیومتر خط انتقال در حوزه خراسان جنوبی است.

فرماندار سربیشه ادامه داد: در حوزه راه آهن قطعه 13 و 14 به طول 115 کیلومتر در شهرستان سربیشه است که قطعه 13 تحویل پیمانکار شده است و پیشرفت خوبی برخوردار است.

لکزایی تصریح کرد: در پروژه خط انتقال گاز نزدیک به 300 کیلومتر با لوله گذاری قطر 36 اینچ و اعتباری بالغ بر 8 هزار میلیارد تومان که با افتتاح این پروژه 10 متر مکعب بر ساعت به ظرفیت انتقال گاز استان افزوده می شود.

تعداد بازدید: 244
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal