۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر
English
صفحه اصلی
1402/06/01 حضور حداکثری در انتخابات بیانگر اتکای نظام به رای مردم است
حضور حداکثری در انتخابات بیانگر اتکای نظام به رای مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سربیشه، محمدرضا لکزایی در جلسه شورای اداری شهرستان سربیشه به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: حضور حداکثری مردم انتخابات نشان دهنده مردمی بودن نظام است که این حضور موجب عزت، سربلندی و اقتدار بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.

وی ادامه داد: حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات، مقابله با دشمن و جلوگیری از سوء استفاده تبلیغات آنان علیه نظام جمهوری اسلامی است که این حضور باید گسترده تر از دوره های قبل باشد.

فرماندار سربیشه با اشاره به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در 11 اسفندماه امسال در کشور، تصریح کرد: برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات آینده، اقدامات منسجم و قانونمندی نیز در سطح شهرستان صورت گرفته است.

لکزایی به دشمنی دشمنان اشاره کرد و افزود: دشمن همواره در فکر ایجاد ناامنی و اغتشاش است، لذا دستگاه های اجرایی و فرهنگی باید در این خصوص اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند.

وی با بیان اینکه با امید آفرینی و افزایش اعتماد مردمی باید شاهد حضور حداکثری در انتخابات باشیم، گفت:

چهار کلید واژه مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت سالم که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قرار گرفته است، راهبرد و رویکرد اساسی و مهم ما در این ماراتن بزرگ سیاسی است.

فرماندار سربیشه به پیش ثبت نام 51 نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه نهبندان و سربیشه اشاره کرد و گفت: رشد 4 برابری ثبت نام کنندگان نسب به دوره های قبل نشان از اهمیت و شور انتخاباتی است.

لکزایی خاطر نشان کرد: برگزاری انتخابات های متعدد در کشور از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون، در راستای تحقق بخشیدن به نقش تعیین کننده مردم است.

وی همچنین پرشور برگزار شدن انتخابات را موجب تحقق بخشیدن اهداف ملت و آرمان های نظام دانست و گفت: حضور حداکثری مردم یک پشتوانه بزرگ برای خدمتگزاری مطلوب تر مسئولان در اداره آینده کشور است.

تعداد بازدید: 210
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal