۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر
English
صفحه اصلی
1402/06/06 رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سربیشه خبر داد: اعطای حدود 5 هزار سند مالکیت روستایی به روستاییان شهرستان سربیشه
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سربیشه خبر داد: اعطای حدود 5 هزار سند مالکیت روستایی به روستاییان شهرستان سربیشه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سربیشه، نادی در آیین اعطای سند مالکیت افراد روستای کلاته سلیمان بخش مود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: تاکنون 52 جلد سند مالکیت تک برگ در روستای کلاته سلیمان به روستاییان این روستا اعطا شده است.

وی ادامه داد: تاکنون 4 هزار و 922 سند مالکیت روستایی به روستاییان این شهرستان اعطا شده و اعطای سند مالکیت شهری نیز در سطح شهرستان سربیشه نیز 605 جلد سند می باشد.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سربیشه با اشاره به بخشی از مزایای طرح سند دار کردن زمین و منازل مسکونی گفت: تضمین مالکیت و ارزش دادن به تثبیت مالکیت خانه های مسکونی و جلوگیری از تعارض مالکان و وجود وثیقه ای مطمئن برای اخذ تسهیلات از مهم‌ترین مزایای این طرح می باشد.

نادی خاطرنشان کرد: جلوگیری از مهاجرت جامعه روستایی به شهرها، برنامه‌ریزی موثر در بازار خرید و فروش و قانونمند کردن این فعالیت و همچنین تسریع در امر آموزش و بهداشت، جلوگیری از نزاع و اختلافات ملکی و ارتقای توسعه پایدار و پشتیبانی از مدیریت محیط زیست، خودکفایی در امر تولید محصولات کشاورزی و برقراری نظام مالیاتی برای معاملات و اسناد مالکیت محرومیت زدایی روستایی از جمله نتایج مهم اجرای این طرح خواهد بود.

لازم به ذکر است این مراسم با حضور معاون امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی، فرماندار سربیشه، بخشدار مود و جمعی از مسئولان برگزار شد.

تعداد بازدید: 159
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal