۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر
English
صفحه اصلی
1402/06/06 در چهارمین روز از هفته دولت انجام شد؛کلنگ‌زنی آغاز عملیات گازرسانی به طرح نهضت ملی مسکن سربیشه
در چهارمین روز از هفته دولت انجام شد؛کلنگ‌زنی آغاز عملیات گازرسانی به طرح نهضت ملی مسکن سربیشه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سربیشه، رییس اداره گاز سربیشه در آیین کلنگ‌زنی آغاز عملیات گازرسانی به طرح نهضت ملی مسکن سربیشه ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: این پروژه به نمایندگی از 6 طرح آماده کلنگ‌زنی و افتتاح شهرستان موردکلنگ‌زنی قرار می‌گیرد.

رضوی با بیان اینکه برای برای اجرای طرح گازرسانی به نهضت ملی مسکن سربیشه 315 میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد، گفت: در راستای آماده سازی این طرح یک ایستگاه تقلیل فشار، 21 کیلومتر شبکه توزیع و نصب 532 علمک انجام خواهد شد.

وی از افتتاح طرح گازرسانی به 14 روستای شهرستان با اعتبار 230 میلیارد ریال همزمان با این پروژه خبر داد و افزود: طرح گازرسانی به 5 واحد صنعتی و تولیدی با اعتبار 145 میلیارد ریال و پروژه گازرسانی به یک پاسگاه و دو برجک مرزی با اعتبار 75 میلیارد ریال همزمان با این پروژه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

رییس اداره گاز شهرستان سربیشه خاطرنشان کرد: عملیات گازرسانی به 8 روستای شهرستان با صرف 105 میلیارد ریال اعتبار و عملیات گازرسانی به 5 واحد صنعتی و تولیدی این شهرستان با 26 میلیارد ریال اعتبار همزمان با پروژه کلنگ‌زنی می‌شود.

تعداد بازدید: 135
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal